Puławy

Dom handlowy "Pinokio"

Jest to nieruchomość gruntowa o powierzchni 3228 m2. Działka położona jest przy trzypasmowej ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego, stanowiącej główną ulicę miasta, biegnącą przez jego centralną część. W najbliższym sąsiedztwie nieruchomości przeważają tereny o zabudowie mieszkaniowej, wielorodzinnej oraz usługowo-handlowej. W dość bliskim sąsiedztwie położony jest park miejski. Dojazd i dojście do nieruchomości odbywa się od ulicy PCK, z której wewnętrzna droga umożliwia dowóz towarów do pawilonu. Dojazd i dojście jest możliwe również od Al. Małej oraz dojście piesze od strony ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego. W pobliżu zlokalizowane są również przystanki komunikacji miejskiej. 
Nieruchomość jest zabudowana pawilonem handlowym. Wprawdzie budynek usytuowany na tej działce jest nieco odsunięty od ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego, ale jest bardzo dobrze widoczny, co sprawia, iż jest bardzo atrakcyjny, biorąc pod uwagę jego handlowo-usługowy charakter
Usytuowany na działce pawilon handlowy to budynek w zabudowie półzwartej z budynkami mieszkalnymi 5-cio kondygnacyjnymi. Jest to obiekt parterowy, całkowicie podpiwniczony. Na początku 2005 r. oddaliśmy do użytku także lokal handlowy położony w przyziemiu budynku. Stało się to możliwe dzięki wykonaniu efektownych schodów zewnętrznych prowadzących do podpiwniczenia bezpośrednio od frontu budynku.

Lokalizacja

Dom handlowy "Pinokio" 
Powierzchnia handlowo-usługowa: 3228 m2
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 56
24-100 Puławy
tel. 81 886 46 21, 81 887 95 43
e-mail: j.dabrowska@phw.com.pl