Zamość

Dom handlowy "Łukasz"

Działka, na której usytuowany jest Dom Handlowy „ŁUKASZ” położona jest przy skrzyżowaniu głównej ulicy wjazdowej do miasta od strony Lublina, w odległości około 1,5 km od Rynku Starego Miasta.  Najbliższe sąsiedztwo nieruchomości to duże osiedla mieszkaniowe wraz z domkami jednorodzinnymi,urząd pocztowy, kompleks szkół prywatnych, szkoły wyższe oraz hotele.  

 

Dom Handlowy „Łukasz” jest to trzykondygnacyjny pawilon o łącznej powierzchni 3 tys. m2 . W obiekcie znajdują się market spożywczy Aldik, market rtv agd My Center, klub bilardowy, kwiaciarnia, PUB, sklep z używaną odzieżą, kilka stoisk handlowych, biuro projektowe oraz zakład krawiecki.
Dom Handlowy „Łukasz” posiada system przeciwpożarowy trzy niezależne wejścia a także dużą przestronną windę towrową.
Działka, na której usytuowany jest Dom Handlowy „ŁUKASZ” położona jest przy skrzyżowaniu głównej ulicy wjazdowej do miasta od strony Lublina i obwodnicy.  Najbliższe sąsiedztwo nieruchomości to duże osiedla mieszkaniowe wraz z domkami jednorodzinnymi, PSS „Społem”, zakład cukierniczy oraz kościół. W odległości zaledwie ok. 20 metrów od D.H. „ŁUKASZ” położona jest jednostka wojskowa na terenie której znajduje się urząd pocztowy, kompleks szkół prywatnych (podstawowa, gimnazjum, liceum), szkoły wyższe oraz hotele. Bezpośrednio przy pawilonie znajduje się przystanek autobusowy linii MZK oraz w odległości kilkunastu metrów przystanek PKS.
Dom Handlowy „Łukasz” posiada system przeciwpożarowy i przeciwwłamaniowy oraz trzy niezależne wejścia a także dużą przestronną windę.

 

Zaletą Domu Handlowego„Łukasz” jest to, iż posiada duży, utwardzony i niezależny (własny) parking z szerokim wjazdem, zapewniającym użytkownikom bezkolizyjne parkowanie.  

Do budynku przylega utwardzony i zadaszony podjazd prowadzący bezpośrednio do windy, co ułatwia załadunek i rozładunek towaru. 

.
Firma Przedsiębiorstwo Handlu Wewnętrznego Sp. z o.o. realizuje projekt z Działania 1.4 A RPO WL 2007 – 2013 współfinansowany ze środków unijnych i budżetu Państwa.

Tytuł projektu: Termomodernizacja Domu Handlowego „Łukasz” przy ul. Piłsudskiego 71 w Zamościu”

Krótki opis projektu: Celem projektu jest przedsięwzięcie termomodernizacyjne prowadzące do zmniejszenia zapotrzebowania na energię wykorzystywaną w istniejącym budynku, w którym Beneficjent prowadzi działalność gospodarczą.

Nazwa Beneficjenta: Przedsiębiorstwo Handlu Wewnętrznego Sp. z o.o.

Numer projektu: 05.11-WND-RPLU.01.04.01-06-047/12- Całkowita wartość Projektu: 518 491,16 PLN

Lokalizacja

Dom handlowy „Łukasz”
Powierzchnia handlowo-usługowa:

- piwnica 470 m2
- parter 1 200 m2
- piętro 1 500 m2

ul. Piłsudskiego 71

22-400 Zamość

tel./fax 84 638 45 34

w.terlecka@phw.com.pl