Puławy

Lokale usługowe I

Spółka posiada w tej nieruchomości 4 lokale o charakterze handlowo – usługowym. Budynek położony jest w centralnej części miasta. Najbliższe sąsiedztwo nieruchomości to obiekty usługowe, banki, handel, hotel, Urząd Miasta oraz park. Dostęp do nieruchomości – dojazd i dojście – możliwy jest od ulic: Piłsudskiego, Centralnej i Partyzantów. Nieruchomość ma bardzo dobre położenie i centralną lokalizację, przez co jest bardzo atrakcyjna. 

Lokale usługowe II

Nieruchomość położona w centralnej części miasta, bezpośrednio przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta.. W najbliższym sąsiedztwie nieruchomości przeważają tereny o zabudowie mieszkaniowej, wielorodzinnej oraz usługowo-handlowej. W pobliżu, po przeciwnej stronie znajduje się targ miejski. Dojazd i dojście do nieruchomości odbywa się od ulicy Centralnej i M.C. Skłodowskiej. W pobliżu nieruchomości wyznaczone zostały miejsca do parkowania samochodów. Wjazd na zaplecze budynku możliwe jest od strony ulicy M.C. Skłodowskiej.
Dobry dojazd oraz położenie w centralnej części miasta sprawiają, iż pod względem lokalizacyjnym nieruchomość jest bardzo atrakcyjna, biorąc pod uwagę jej handlowo-usługowy charakter.
Nasz lokal usytuowany jest na I piętrze, ale przynależą do niego także pomieszczenia magazynowe w podpiwniczeniu budynku. Lokal jest wyremontowany i starannie utrzymany,  wyposażony w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania oraz telefoniczną.

Lokalizacja 

Lokale usługowe I
Powierzchnia handlowo-usługowa: 366,20 m2
ul. Centralna 1 
24-100 Puławy
tel. 81 886 46 21, 81 887 95 43
 e-mail: j.dabrowska@phw.com
Lokale usługowe II
Powierzchnia handlowo-usługowa: 442,93 m2
ul. Centralna 10 
24-100 Puławy
tel. 81 886 46 21, 81 887 95 43
 e-mail: j.dabrowska@phw.com