Hotel **** "Pensjonat Kazimierski" 

Kazimierz Dolny to znana już od XIX wieku perła architektoniczna na mapie Polski. Turyści z całego świata odwiedzają miasteczko, żeby cieszyć się malowniczymi krajobrazami zakola Wisły i pięknem zabytkowego rynku, który inspirował malarzy przez dziesiątki lat. 

 Pensjonat Kazimierski to nowoczesny obiekt w pełni harmonizujący z architekturą miasta. Położenie w sercu Kazimierza daje naszym gościom możliwość poczucia się częścią historii tego miejsca. Spacer brzegiem rzeki pozwoli obcować z urokliwym pejzażem doliny Wisły, a renesansowe kamieniczki zachwycą Państwa pięknem. Czarujący rynek jest otwarty na majestatyczny Kościół Farny oraz Górę Trzech Krzyży. Całość krajobrazu dopełniają zamek i baszta, które pamiętają jeszcze czasy Kazimierza Wielkiego. Pensjonat Kazimierski dysponuje 24 komfortowymi pokojami dwuosobowymi oraz przestronnym apartamentem DELUX. Stylowo urządzone wnętrza pozwolą Państwu odpocząć od codziennego zgiełku i cieszyć się spokojem tego miejsca. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację i dostęp do bezprzewodowego Internetu.
W pensjonacie mieści się Restauracja, która serwuje przysmaki kuchni z całego świata. Przytulna Winiarnia zapewni Państwu możliwość poznania smaku wina z różnych zakątków świata. Doborem trunku zajmują się doświadczeni sommelierzy, którzy selekcjonują wina specjalnie dla naszego Pensjonatu. W lecie można cieszyć się smakiem potraw na słonecznym tarasie. Dla osób szukających spokoju i harmonii przygotowaliśmy Strefę Relaksu, gdzie można uciec od codzienności. Sauna i jacuzzi pozwolą Państwu zapomnieć na chwilę o otaczającym świecie. Profesjonalne gabinety odnowy biologicznej zadbają o Państwa komfort i dobiorą zabiegi odpowiadające indywidualnym potrzebom każdej osoby. Pensjonat Kazimierski jest nie tylko doskonałym miejscem wypoczynku, daje również możliwość realizacji przedsięwzięć biznesowych. Oferujemy profesjonalnie przygotowane, klimatyzowane centrum konferencyjne. Dwie sale pozwolą zorganizować spotkanie biznesowe, konferencję lub firmowy bankiet na najwyższym poziomie. O komfort Państwa pobytu zadba doświadczony i kompetentny personel, który zapewni wszystkim miłą i profesjonalną obsługę.

Dane Kontaktowe:

ul. Tyszkiewicza 38
24-120 Kazimierz Dolny Polska
Tel.: 818810822, 818810712
Fax: 818810315 Tel.: 667 667 101
www.pensjonatkazimierski.eu 
E-mail: rezerwacja@pensjonatkazimierski.eu

Rezerwacje pokoi przyjmowane są wyłącznie za potwierdzeniem w postaci zadatku, którego wartość została ustalona podczas dokonywania rezerwacji. Wszystkie wpłaty proszę kierować na konto wlaściciela Pensjonatu:

"Przedsiębiorstwo Handlu Wewnętrznego" Sp. z o.o.
24-100 Puławy
ul. Partyzantów 2A NIP: 716-23-27-597
Nr konta: 87 1240 5497 1111 0010 3910 6503

W przypadku rezygnacji z pobytu, wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi
 (zgodnie z art. 394 K.C.).